Een interessante fototentoonstelling in het Museum voor Communicatie in Den Haag: Alter Ego - mijn avatar en ik.
Goed nieuws over het Waag Society fablab dat op de derde verdieping in Pakhuis de Zwijger is ingericht.
In België heeft Kunst In Huis een nieuwe vorm van kunst lenen bedacht: de verhuur van digitale kunst op professionele plasmamonitoren.
Greenpeace heeft voor de achtste keer een rangorde opgesteld van de mate waarin elektronicafabrikanten 'groen' kunnen worden genoemd.
V2_ in Rotterdam organiseert tweemaandelijks een Test_Lab, een informele bijeenkomst voor presentaties, testing of demonstraties, discussie en artistieke R&D.
Het Nederlands Instituut voor Mediakunst presenteert in samenwerking met 5 days off MEDIA de tentoonstelling en serie performances Crosswire.
Met als titel 'It's all in the game...' houden AveCom en Square Eyes Festival van 3 t/m 5 oktober 2008 in Arnhem en Nijmegen een manifestatie gebaseerd op de wisselwerking tussen kunst en games.
Vanaf 5 juli tot en met 26 oktober is in het Centraal Museum in Utrecht de tentoonstelling 'Rietvelds Ranke Ruimtedieren en andere creaturen van de avant-garde' te zien.
Nog tot 7 juli is in Het Opzichtershuisje aan de Cruquiusweg 0 te Amsterdam de installatie van Ruth Verraes 'Ingrediënten voor een uitzicht' te zien.
Het programma met trainingen voor het (basis- en voortgezet) onderwijs van het Creative Learning Lab voor de herfst 2008 is inmiddels bekend.